Aukční položka číslo: | 92 |
Autor: | Sikula Petr (1941 - ----) |
Název díla: | Z cyklu Ostravská krajina, 1971-1974 |
Rozměr: | 60x50 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
V majetku: | soukromá sbírka na Moravě |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 7500 Kč |