Aukční položka číslo: | 93 |
Autor: | Sikula Petr (1941 - ----) |
Název díla: | Ostravská krajina, 1973 |
Rozměr: | 60x50 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
V majetku: | soukromá sbírka na Moravě |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 9000 Kč |