Aukční položka číslo: | 105 |
Autor: | Scheiner Artuš (1863 - 1938) |
Název díla: | Pohádková ilustrace, přelom 19. a 20. století |
Technika: | barevný akvarel |
Rozměr: | 33x29 cm |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 10000 Kč |