Aukční položka číslo: | 118 |
Autor: | Trnka Jiří (1912 - 1969) |
Název díla: | Žlutá kytice v modrém džbánu, 40. - 50. léta 20. století |
Technika: | kvaš na papíře |
Rozměr: | výřez pasparty: 39x28 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
V majetku: | z majetku rodiny autora |
Odhadní cena: | 150000 Kč - 200000 Kč |
Vyvolávací cena: | 100000 Kč |