Aukční položka číslo: | 119 |
Autor: | Trnka Jiří (1912 - 1969) |
Název díla: | Pod lampou, 30. léta 20. století |
Technika: | olej na plátně (malířská lepenka) |
Rozměr: | 40x26 cm |
V majetku: | z majetku rodiny autora |
Odhadní cena: | 200000 Kč - 300000 Kč |
Vyvolávací cena: | 150000 Kč |