Aukční položka číslo: | 163 |
Autor: | Mareš Dominik (1972 - ----) |
Název díla: | Ranní město, 2017 |
Technika: | kombinovaná technika na plátně |
Rozměr: | 40x40 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 40000 Kč |
Vyvolávací cena: | 22000 Kč |