Aukční položka číslo: | 164 |
Autor: | Mareš Dominik (1972 - ----) |
Název díla: | Náš kostel, 2017 |
Technika: | kombinovaná technika na plátně |
Rozměr: | 100x100 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 40000 Kč - 50000 Kč |
Vyvolávací cena: | 37000 Kč |