Aukční položka číslo: | 165 |
Autor: | Vlna Ladislav (1976 - ----) |
Název díla: | OP Over Power, 2017 |
Technika: | metalurgická malba |
Rozměr: | 134x100 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | adjustované na desce, stav: intaktní |
Odhadní cena: | 60000 Kč - 70000 Kč |
Vyvolávací cena: | 45000 Kč |