Aukční položka číslo: | 203 |
Autor: | neurčený autor |
Název díla: | V parném létě, nedatováno |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 40x45 cm |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 8000 Kč |