Aukční položka číslo: | 204 |
Autor: | Mandel Jiří (1886 - 1971) |
Název díla: | Zátoka, 60. léta 20. století |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 70x100 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |