Aukční položka číslo: | 205 |
Autor: | Zábranský Adolf (1909 - 1981) |
Název díla: | Studie, nedatováno |
Technika: | kresba tužkou |
Rozměr: | 20x15 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole, autorské razítko vzadu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1000 Kč |