Lot No.: | 121 |
Author: | Eickhorn . |
Artwork Name: | Sada příborů pro 12 osob, 58 ks, 20. léta 20. století |
Technique: | alpaka - nerez |
Dimensions: | kazeta: 29x41,5x9 cm |
Signature: | značeno |
Finish: | stav: průměrný |
Estimate: | 2500 CZK - 4000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |