Aukční položka číslo: | 154 |
Autor: | Netolický Ladislav |
Název díla: | Bez názvu, 2010 |
Technika: | kombinovaná technika na sololitu |
Rozměr: | 100x100 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 11000 Kč - 16000 Kč |
Vyvolávací cena: | 9000 Kč |