Aukční položka číslo: | 155 |
Autor: | neurčený autor |
Název díla: | Květinové zátiší, 50. léta 20. století |
Technika: | olej na malířské lepence |
Rozměr: | 78x70 cm |
Adjustace: | rám, stav: mírně poškozeno |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |