Lot No.: | 155 |
Author: | neurčený autor |
Artwork Name: | Květinové zátiší, 50. léta 20. století |
Technique: | oil on cardboard |
Dimensions: | 78x70 cm |
Finish: | rám, stav: mírně poškozeno |
Estimate: | 3000 CZK - 5000 CZK |
Starting Price: | 2500 CZK |