Lot No.: | 51 |
Author: | Dostál František (1938 - ----) |
Artwork Name: | Z cyklu náhodná setkání, 70. léta 20. století |
Dimensions: | 36,5x26,5 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole, razítko z mezinárodní výstavy v Anglii v roce 1985 |
Finish: | autorská pasparta, condition: mírně poškozeno |
Estimate: | 15000 CZK - 20000 CZK |
Starting Price: | 6000 CZK |