Lot No.: | 69 |
Author: | Šulla Drahotín (1932 - ----) |
Artwork Name: | Macešky, 70. léta 20. století |
Technique: | bromostříbrná fotografie, vintage print, montáž ze 4 ks |
Dimensions: | 24x68 cm |
Signature: | signováno vzadu |
Finish: | pasparta, sklo, rám, condition: dobrý |
Estimate: | 10000 CZK - 12000 CZK |
Starting Price: | 8000 CZK |