Lot No.: | 106 |
Author: | Scheiner Artuš (1863 - 1938) |
Artwork Name: | Ilustrace z Románu o věrném přátelství Amise a Amila, 30. léta 20. století |
Technique: | barevný akvarel |
Dimensions: | 33x25 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | pasparta, sklo, rám, condition: dobrý |
Estimate: | 15000 CZK - 20000 CZK |
Starting Price: | 10000 CZK |