Lot No.: | 179 |
Author: | Neurčený francouzský autor |
Artwork Name: | olej na plátně, přelom 19. a 20. století |
Dimensions: | 33,5x41 cm |
Finish: | rám, condition: dobrý |
Starting Price: | 25000 CZK |