Lot No.: | 6 |
Author: | Born Adolf (1930 - 2016) |
Artwork Name: | Rembrandt van Rijn se svými modely |
Technique: | barevná litografie 9/73 |
Dimensions: | 44x54 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | Stav: dobrý |
Origin: | soukromá sbírka v Praze |
Estimate: | 40000 CZK - 60000 CZK |
Starting Price: | 30000 CZK |