Rembrandt van Rijn se svými modely - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/230-aukce-banner.jpg
Lot No.: 6
Author: Born Adolf (1930 - 2016)
Artwork Name: Rembrandt van Rijn se svými modely
Technique: barevná litografie 9/73
Dimensions: 44x54 cm
Signature: signováno vpředu
Finish: Stav: dobrý
Origin: soukromá sbírka v Praze
Estimate: 40000 CZK - 60000 CZK
Starting Price: 30000 CZK